آموزش هاي علمي هنري
آموزش هاي علمي هنري

آموزش تصويري و گام به گام عوض كردن رمز جيميل به سادگي تمام

 

پست الكترونيك يكي از سرويس هاي محبوب اينترنت مي باشد. Gmail يكي از سرويسهاي اينترنت پست الكترونيكي است كه به شما امكان مي دهد با يك روش سريعتر با دوستان و اطرافيان خود در هر كجاي دنيا ارتباط برقرار كنيد. جيميل به دليل امكانات بي نظيري كه در اختيار كاربران قرار ميدهد از محبوب ترين و بهترين سرويس هاي ايميل است. جيميل از يك رابط كاربري فوق‌العاده سبك و كاربرپسند بهره مي‌برد كه به سبك موتور جستجوگر Google ، كاملا مبتني بر متن طراحي شده است ، و شما در اين سايت هيچ گونه بنر يا تصوير اضافي و سنگين نمي‌بينيد و هر چه هست متن است و اسكريپت‌هاي بسيار سبك. اين سرويس امكان استفاده از ۴۰ زبان مختلف ، گفتگوي آنلاين ، دسته بندي پيام ها ، دانلود پيام ها روي كامپيوتر به منظور دسترسي به پيام ها در مواقعي كه به اينترنت متصل نيستيد را مهيا كرده است.

مطلب مشابه: چگونه جيميل بسازيم؟ (آموزش تصويري)

آموزش امكانات جديد Gmail

عوض كردن پسورد جيميل

نكته: رمز عبوري انتخاب كنيد كه تركيبي از اعداد، حروف و كاراكترهاي خاص (!@# و …) استفاده كرده و طول آن را بيشتر از ۸ كاراكتر انتخاب كنيد.

۱- اولين مرحله براي تغيير رمز اين است كه به اين آدرس https://myaccount.google.com/ از ايميلتان برويد يا از طريق ايميلتان ادرس زير را دنبال كنيد:

Gear icon > Settings > Accounts and Import > Change password

۲- در قسمت Sign-in & security گزينه Signing in to Google را انتخاب كنيد.

gmail 1

۳- در اين مرحله صفحه اي براي شما باز مي شود ، در قسمت Password & sign-in method بر روي Password كليك كنيد.

gmail 2

۴- در اين مرحله گوگل از شما مي‌خواهد كه رمزتان را دوباره وارد كنيد. رمزتان را وارد كرده و روي Sign in كليك كنيد.

۵- اينك شما وارد صفحه تغيير رمز مي‌شويد. در قسمت New password يك رمز با طول ۸ يا بيشتر كه بهتر است تركيبي از اعداد و حروف باشد را وارد كنيد. در قسمت Confirm new password رمز جديد را دوباره وارد كنيد. در نهايت بر روي CHANGE PASSWORD كليك كنيد.

تغيير رمز جيميل

از دست ندهيد: معرفي ۶ آنتي ويروس برتر دنيا در سال ۲۰۱۸-۲۰۱۹ به روايت معتبرترين آزمايشگاه ها

رمز شما تغيير يافت و براي ورود مجدد بايد رمز جديد را وارد كنيد. هرگونه سوالي در اين زمينه داريد در بخش نظرات با ما مطرح بفرماييد تا به آن پاسخ دهيم.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۱ دى ۱۳۹۷ | ۰۲:۰۸:۵۴ | رامين
،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

آخرین مطالب ارسالی

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان