آموزش هاي علمي هنري
آموزش هاي علمي هنري

معرفي ۳ روش جالب جمله سازي با كلمات انگليسي (سايت و نرم افزار)

 

۱- وب سايت Ludwig

سايت جمله سازي با كلمات انگليسي

اين تقريبا بهترين وب سايت موجود در زمينه جمله سازي با كلمات انگليسي است كه كارهاي متنوع ديگري هم انجام مي دهد. به گفته خود وب سايت، لودويگ وب سايتي است كه به شما در نوشتن بهتر به زبان انگليسي كمك مي كند. با تايپ كلمه يا عبارت مدنظرتان به سرعت معادل هاي روزمره بومي هاي انگليسي، اسم، مترادف و ده ها جمله كه در آن از كلمه مدنظر شما استفاده شده است پديدار مي شوند. همچنين اگر جمله اي را تايپ كنيد، معادل صحيح آن جمله و پيشنهادهاي ديگر نوشتن آن نمايان خواهد شد.

website-icon-18  آدرس اين سايت

۲- وب سايت Sentence yourdictionary

سايت جمله سازي با كلمات انگليسي 1

وب سايت دومي كه پيشنهاد مي كنيم دست كمي از وب سايت اول ندارد. با تايپ هر كلمه تعاريف و مترادف هاي آن نمايش داده شده و جملات نمونه را خواهيد ديد. در كنار آن لينك هايي كه در آن واژه شما استفاده شده است مشخص خواهد شد. جالب اينجاست كه از بخش Quotes مي توانيد گفته هاي معروف بزرگان كه در آن از كلمه مدنظر شما استفاده شده است را ببينيد.

website-icon-18  آدرس اين سايت

۳- اپليكيشن موبايل Sentence Master

اپليكيشن جمله سازي

اين اپليكيشن جالب كه در ميان ساير اپليكيشن هاي مشابه در گوگل پلي، امتياز بالايي كسب كرده (با اختلاف) براي همين منظور است. در واقع اين اپ مثل يك بازي ست كه شما از ميان واژه هايي كه مقابل تان است چند تا را به ترتيب انتخاب مي كنيد تا يك جمله صحيح بسازيد. اگر هم اشتباه كنيد، صحيح آن نمايش داده مي شود كه براي يادگيري جمله سازي فوق العاده است.

website-icon-18   دانلود از گوگل پلي

website-icon-18   دانلود براي آيفون

حتما بخوانيد: ۱۰۰ متن انگليسي در مورد كارهاي روزانه +دانلود pdf

هرگونه سوال يا نظري در زمينه جمله سازي با كلمات انگليسي داريد در بخش نظرات با ما مطرح فرماييد. خوشجال مي شويم اگر اين روش براي شما جواب داده است.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۱ دى ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۴:۰۸ | رامين
،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

آخرین مطالب ارسالی

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان